Mission: ToRun #15
August 28, 2014
0

Mission: ToRun on the mission in Europe + Idea Challenge

After month break Mission: Torun’s “Agents” gather again at Hanza Cafe at thursday 28.08.2014 at 6pm CET

Na 15-tej misji Agentów czeka spotkanie z Beatą Young, która zapozna nas ze sceną przedsiębiorczosci w Berlinie i  Londynie. Wraz z współzalożycielem Mission:ToRun spędzili ponad miesiąc poznając europejską sceną przedsiębiorczości i swoimi spostrzeżeniami iwskazówkami chcą się podzielić z toruńskimi przedsiębiorcami. Następnie będzie okazja do zapoznania się z konkursem dla innowacyjnych startupów przygotowanym we współpracy z EIT ICT Lab z Berlina.

Po wystąpieniach prelegentów wszyscy uczestnicy będą mieli szansę wystąpić w ramach ‘elevator pitch’- (nazwa pochodzi od tego, że pitch, czyli rozmowa sprzedażowa, powinna zostać zrealizowana w krótkim czasie jazdy windą)- osoby z najlepszymi prezentacjami pomysłów na biznes otrzymają jedną z nagród przygotowanych przez sponsora, firmę Ada Plus!

Na koniec tradycyjnie w ramach networkingu, goście będą mieli okazję porozmawiać o swoich firmach, aktywnościach, inspiracjach i pomysłach. Zebrane na czwartkowym spotkaniu osoby będą mogły skorzystać z wielu cennych informacji, praktycznych porad i niezbędnych wskazówek pomocnych przy zakładaniu własnej działalności.

Mission: ToRun to nieformalne spotkania, które skupiają w jednym miejscu i czasie osoby przedsiębiorcze zainteresowane biznesem i start-upami. – Tym czym najbardziej możemy się poszczycić to wysoka jakość jeśli chodzi o wystąpienia. Prelegentami na Mission: Torun były już znane osoby ze świata biznesu takie jak: Sławek Muturi, Colin Howard, Michael Fertik czy Patrick L Young (założyciel Mission: Torun) – zachęca Beata Young, przedsiębiorczyni i organizatorka Mission: Torun.

Agenda:

  • 18:00 Welcome speech: Maciej Mikulski, Mission: ToRun’s co-founder
  • 18:05 Beata Young: Startup Safary
  • 18:30 Oliver Bey: Idea Challenge
  • 18:50 Elevator Pitch Contest
  • 19:00 Networking

Agenda i szczegółowe informacje są na www.missiontorun.org lub na stronie wydarzenia na FB oraz na Twitterze @missiontorun.

Patronat medialny sprawuje Gazeta Pomorska i portal OrbiToruń.pl.

Toruń, dnia 26 sierpnia 2014 r.

Contact:

Beata Young

mission.torun@gmail.com

+48 697 847 347