Our Team

Beata Young

Beata Young jest seryjnym przedsiębiorcą z Torunia. Udziela się na lokalnej scenie startupowej szczególnie angażując kobiety. Jest prezesem i współzałożycielem Mission: ToRun, społeczności przedsiębiorców z kujawsko-pomorskiego. Spuścizna miasta Mikołaja Kopernika oraz potrzeba aktywizacji lokalnego środowiska była impulsem do zorganizowania pierwszego toruńskiego spotkania dla kobiet w nowych technologiach Geek Girls Carrots (czerwiec 2013) oraz utworzenia pierwszej kawiarni Hanza Cafe będącej swojego rodzaju portem docelowym ludzi biznesu, freelancerów, blogerów, artystów i aktywistów. Obecnie Beata Young pracuje nad najnowszym startupem Hanza Trade która jest platformą finansowania społecznościowego tzw. crowdfunding.
Jej osiągnięcia w dziedzinie biznesu i teleinformatyki zostały zauważone przez organizatorów największego wydarzenia branży IT w Europie, “Web Summit” na którą została zaproszona w ramach programu “Women In Tech”.

×

Beata Young

Beata Young

Maciej Mikulski

Webdeveloper, e-marketer i specjalista DTP. Jako freelancer prowadzi firmę Sparklab.pl

W latach 2010–2013 pracował jako kierownik ds. e‑marketingu i kierownik projektu przy projektach internetowych typu startup. Przez 5 lat pracował w Wydawnictwie Naukowym UMK jako specjalista ds. promocji i dystrybucji. Przygotował do druku kilkanaście publikacji Wydawnictwa Naukowego UMK.

Uczy tworzenia aplikacji mobilnych na system Android prowadzącAndroid Noobs. Zaangażowany w organizację toruńskich spotkań dla przedsiębiorców Mission ToRun.

×

Maciej Mikulski

Maciej Mikulski

Patrick Young

Patrick L Young jest ekspertem w dziedzinie globalnych rynków finansowych, były prezes i dyrektor Prywatnego Funduszu Inwestycyjnego, który był zaangażowany w wiele start-upów od San Francisco aż po Sydney.
Patrick inwestuje w “Nową Europę” i jest właścicielem Apartamentów Vistula. Jego coroczna konferencja Young Markets odbędzie się na początku czerwca w Toruniu.

Jest aktywny w mediach, pisał m.in. dla Financial Times, Wall Street Journal, obecnie jego felietony mozna przeczytać na RT.com “Op-Edge”

Jego ostatni start-up – Exchange Invest jest pierwszym newsletterem poświęconym inwestowaniu w rynkach finansowych.

×

Patrick Young

Patrick Young

Adam Binczak

Adam Binczak to Fan nowych technologii, bloger, redaktor na portalu UPtech.com.pl, wolontariusz, organizator Klubu Kawowego, kochający astronomie, kawę, podróże.

×

Adam Binczak

Adam Binczak

Ilona Pretkiel

Ilona Pretkiel to ucząca się w Technikum Ekonomicznym, pasjonatka nowych technologii i grafiki komputerowej. Dużo czytająca, zakochana w sztuce i wielka miłośniczka zwierząt.

×

Ilona Pretkiel

Ilona Pretkiel

Katarzyna Wężyk

Katarzyna Wężyk jest studentką pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Blogerka, organizatorka spotkań WordUp Toruń, content manager, początkujący webdeveloper. Interesuje się tworzeniem stron www, grafiką oraz fotografią. Kocha przyrodę, spacery po lesie i otwarte przestrzenie.

×

Katarzyna Wężyk

Katarzyna Wężyk