Mission: ToRun #9
January 16, 2014
0

Sławek Muturi and Joanna Olewińska will be speakers at 9th Mission: ToRun meeting.

Agenda:
18:00 Welcome at Hanza Cafe – Beata Romańska, Mission: ToRun coordinator

18:15 Joanna Olewińska – Young Manager’s Academy – training workshops based on real case studies.

18:30 Sławek Muturi – “Fridomia – financial freedom”

18:45 Networking!

Speakers’ bios:

Joanna Olewińska – absolwentka Zarządzania i Marketingu na UMK, absolwentka studiów podyplomowych na uczelni im. Leona Koźmińskiego z tematyki Psychologia Biznesu dla Managerów. Od 18 lat związana ze sprzedażą. 5 lat doświadczenia sprzedażowego z międzynarodowej korporacji Mars/Masterfoods Polska oraz 10 lat zawodowych doświadczeń w branży farmaceutyczno-medycznej ukształtowały ją jako operatywnego i skutecznego managera z wieloma udokumentowanymi sukcesami zawodowymi.

Doświadczenia wyniesione z praktyki w koncernach oraz poparte wiedzą z obu uczelni pozwoliły jej na prowadzenie skutecznych i kreatywnych szkoleń zamkniętych jak i na indywidualne coachingi w terenie.
Dobrze i przede wszystkim praktycznie przeszkolony manager i jego zespół to zdaniem Joanny, obok kreatywności i zaangażowania, nieodzowny filar niezbędny do sukcesu każdego managera. Jako gorąca zwolenniczka równania: wiedza+umiejętności + postawy = sukces zainspiruje agentów Mission Toruń tematyką szkoleń opartą na nauczaniu poprzez doświadczanie, czyli zaprosi nas do świata akademii managera – praktyka, który szkoli poprzez działania warsztatowe oparte na konkretnych case study.

Sławek Muturi

Sławek Muturi, wolny finansowo. Przez 18 lat konsultant w Andersenie i potem Deloitte. Równolegle do pracy zawodowej, inwestował w mieszkania na wynajem, dzięki czemu w maju 2009 roku (w wieku 43 lat) mógł przejść na wcześniejszą emeryturę.

Od tego czasu popularyzuje ideę wolności finansowej – jest autorem 4 książek, kilkuset artykułów i wywiadów, prowadzi bloga (http://www.fridomia.pl/). Założył spółkę Mzuri (http://www.mzuri.pl/), któa zarządza kilkuset mieszkaniami i domami na wynajem.

Odwiedził wszystkie (bez wyjątku) kraje na świecie i włada 11-oma językami.